NEMZETKÖZI GÉPKOCSIVEZETŐ KECSKEMÉTI INDULÁS/ÉRKEZÉS ÁLLANDÓ KÖRÖK

Cargoport Szállítmányozási és Logisztikai Kft CE jogosítvány  Kecskemét, Magyarország 12 márc 2024

Állásajánlat leírása

NEMZETKÖZI GÉPJÁRMŰVEZETŐ

KECSKEMÉT

A Kecskeméti telephelyű Cargoport Szállítmányozási és Logisztikai Kft. 20éves múltú, 100%-ban magyar tulajdonú, megbízható, stabil vállalat.

Kecskeméti indulással és érkezéssel, állandó megbízóink komplett rakományainak szállításához keresünk 3 fő NEMZETKÖZI gépjárművezető pozícióba munkatársakat, új beszerzésű járműveinkre.

Magyarországi export – import fuvarok, Ausztria, Németország, Észak-Olaszország irányába, ponyvás szerelvények, állandó fix helyekre. Nincs uniózás és gyűjtő, nem autóipar.

Elvárások

  • C + E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • PÁV III

Előnyök

Nemzetközi vagy belföldi gépjárművezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 1,3,5 év után havi hűség bónusz
  • Modern, kiváló állapotú járműpark
  • Tiszta, korrekt, szabályos működés (AETR szerint)
  • Pontos fizetés
  • Emberséges, közvetlen hozzáállás a vezetőség és a fuvarirányítás részéről
  • Vontató „kocsigazda” rendszer, ponyvás szerelvények
  • Tervezhető munkavégzés – útvonaltervezési segítség, minőségi munkaruházat
  • 0-24 segélyszolgálat és céges bankkártya és garázsmesteri támogatás

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A szállítmány biztonságos célba juttatása
  • Okmányok pontos és precíz kitöltése
  • Szabályos és biztonságos közlekedés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és el tudod magad képzelni a Cargoportnál, kérjük, küldd el önéletrajzodat a következő címre: allas@cargoport.hu vagy jelentkezz a +36 70 477 1600 telefonszámon.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Cargoport Szállítmányozási és Logisztikai Kft