This job listing has expired and may no longer be relevant!
12 aug 2019

CE A Révész Eurosilo Kft. hosszú távra – Nemzetközi gépkocsivezetőket keres!

Révész Eurosilo Kft. – Közzétette tplusfkft Bárhol

Állásajánlat leírása

A cég bemutatása:

A T+F Kft.-nél 2018. nyarán egy tulajdonosváltás történt, amelynek során a vállalat továbbra is önálló cégként működik, de a Révész Group tagjaként. A cég fő profilja a nemzetközi ömlesztett szárazáru szállítása Nyugat-Európa területén. Célországok: Ausztria, Németország, Szlovénia, Csehország, Szlovákia, Horvátország, Benelux-államok, Spanyolország, Svájc, Olaszország, Franciaország.

Idén júliusban megváltozott a nevünk, a T+F Kft. immár Révész Eurosilo Kft. néven érhető el.

Miért válassz minket?

  • Mert nálunk nem csak a szakma csínját-bínját tanulod meg, hanem az igazi kamionos életérzést is!

  • Mert kollégáink szerint, ez a legjobb munka a világon, az ember csak tekeri a kormányt, full panoráma, légkondi, miközben bejárja Nyugat-Európát, s ezért még fizetünk is!

  • Öreg motoros vagy? Akkor nincs mit magyarázni, tudod, hogy itt a helyed nálunk!

A következő feladatok várnak rád:

  • száraz, ömlesztett áruszállítás Nyugat-Európába silóval
  • rakodás, lefejtés, a siló mosása
  • folyamatos kapcsolattartás a magyar nyelvű központtal

Elvárások, amelyek szükségesek a munkavégzéshez:

  • Érvényes GKI kártya, CE jogosítvány, PAV III, Tachográf kártya, Európai egészségbiztosítási kártya, nemzetközi tapasztalat az áruszállítás területén, de pályakezdőként is szívesen látunk!

Amit kínálunk:

  • új és magas komforttal ellátott DAF szerelvények
  • stabil háttér, biztos jövőkép, velünk hosszú távra tervezhetsz
  • családias hangulat, az ajtó mindig nyitva áll előttetek
  • szakszerű betanítás, melyet tapasztalt kollégáink önként és dalolva vállalnak
  • felkészült műszaki támogatás, saját szakszervíz, ha elakadsz – segítünk
  • kocsigazdás rendszer, amennyiben a 3 hét munka/ 1 hétvége vagy 2 hét munka/ 1 hétvége munkarendet választod
  • ha ez túl sok, akkor gyere el hozzánk váltónak, rugalmas időbeosztással -3 hét munka/ 1 hét szabad vagy 2 hét munka/ 1 hét pihenővel
  • garantált a hétfői indulás és a pénteki érkezés a telephelyre
  • szökőévben egyszer kell éjszaka vezetni és túlvezetés sincsen

Cégnév: Révész Eurosilo Kft.

Telephelyünket az alábbi címen találod: Révész Eurosilo Kft. 8411 Veszprém-Kádárta, Szövetkezet u. 2. Még több információért hívd Varga Renáta HR specialistánkat a  +36302975945-ös telefonszámon vagy küldj sms-t visszahívunk!

Kategória: Silo. Jogosítvány: CE. Salaries: 700 000 Ft felett.

Bezárás