3 jún 2019

CE Nemzetközi gépkocsivezetőket keres a T+F Kft.

T+F Kft. – Közzétette tplusfkft Bárhol

Állásajánlat leírása

A cég bemutatása:

A T+F Kft.-nél 2018. nyarán egy tulajdonosváltás történt, amelynek során a vállalat továbbra is önálló cégként működik, de a Révész Group tagjaként. Bővülő csapatunkba keresünk nemzetközi gépjárművezető kollégákat egész éves állásra, továbbá váltó sofőr pozíciókba is. A cég fő profilja a nemzetközi ömlesztett szárazáru szállítása Nyugat-Európa területén. Célországok: Ausztria, Németország, Szlovénia, Csehország, Szlovákia, Horvátország, Benelux-államok, Spanyolország, Svájc, Olaszország, Franciaország.

Feladatok:

    • száraz, ömlesztett áruszállítás Nyugat-Európába silóval
    • rakodás, lefejtés, mosás
    • folyamatos kapcsolattartás a magyar nyelvű központtal

Amit kínálunk:

    • átlagon felüli fizetés
    • magyar vezénylés
    • új és magas komforttal ellátott DAF szerelvények
    • stabil háttér, biztos jövőkép
    • családias hangulat
    • szakszerű betanítás
    • felkészült műszaki támogatás
    • kocsigazdás rendszer
    • választható munkarend

Elvárások:

  • Érvényes GKI kártya, CE jogosítvány, PAV III, Tachográf kártya, Európai egészségbiztosítási kártya, nemzetközi tapasztalat az áruszállítás területén, de pályakezdőként is szívesen látunk!

Cégnév: T+F Kft.

Élen járunk a szakmában! Jelentkezz még ma és építsük együtt a jövőt! Jelentkezni flotta bővítés miatt folyamatosan lehet, az alábbi telefonszámon - minden hétköznap 8-16 óra között: +36302975945

Kategória: Silo. Jogosítvány: CE. Salaries: 600 000 - 700 000 Ft.

Job expires in 16 nap.

Bezárás