Nemzetközi Kamionsofőr

Unix Autó Kft CE  Budapest, Magyarország 31 aug 2021

Az immár 30 éves Unix Autó Kft., az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon.

Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elér-ni? Jelentkezz hozzánk!

NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐR

EMELT BÉREZÉS! Elérhető bér: nettó 600.000 Ft

1-2 napos Romániai körök, Budapesti indulás/érkezés.

(Budapest IX. ker. telephely)

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes jövedelem
  • Tervezhető fix indulási és érkezési idők, 1-2 napos Romániai körök, Budapesti indulás/érkezés
  • Vonzó béren kívüli juttatások (dolgozói vásárlási kedvezmény, céges mobiltelefon)
  • Ingyenesen biztosítunk évszaknak megfelelő munkaruhát és védőfelszereléseket
  • Modern, rendszeresen karbantartott, kényelmes autók
    Stabil vállalati háttér
  • Azonnali kezdés, hosszútávú lehetőség

Feladataid lesznek:
• Áruk szállítása Magyarország (Budapest) – Románia útvonalon, az Unix Autó raktárközpont-jai között
• A szállítandó áruk felelősségteljes kezelése
• Egy és két napos romániai körök teljesítése
• Célállomáson az áru lepakolása, göngyölegkezelés
• Négy kezes járatok

Elvárások:
• „E” kategóriás jogosítvány
• GKI igazolvány
• Digitális gépjárművezetői kártyával
• Minimum 1 éves nemzetközi kamionsofőri gyakorlat
• Alapszintű számítógépes ismeret
• Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Jelentkezés: https://www.unixauto.hu/karrier/allasok/259/1000

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Unix Auto Kft

1910 összes megtekintés, 6 ma Nyomtatás