Nemzetközi sofőr állás C+E kategóriás jogosítvánnyal!

Városi és Társai Kft. CE jogosítvány  Kiskőrös, Magyarország 15 jan 2021

Nemzetközi árufuvarozásban jártas sofőrt keresünk, ponyvás nyerges szerelvényre. Cégünk raklapos áruszállítással foglalkozik Olasz-Magyar viszonylatban, nincs Uniózás. Minden hétvége itthon.
Autógazda rendszer. Telephely: Kiskőrös (Kiskőrösről indulás és Kiskőrösre érkezés.) Elszámolás napidíjas rendszerben.

Jelentkezéshez szükséges:
– C+E kategóriás jogosítvány, PÁV vizsga,
– GKI kártya, digitális sofőr kártya,
– ADR jogosítvány, de nem feltétel.

Elvárások:
– Kizárólag Kiskőrös vonzáskörzetéből érkező sofőrök (lakhely max. 40 km),
– Minimum 4 éves munkaköri vezetési tapasztalat,
– Megbízhatóság, önálló, pontos munkavégzés,
– Önmagára és a gépjárműre igényesség.

Jelentkezni az alábbi lehetőségeken lehet:
+36-20/977-9984-es telefonszámon vagy
– önéletrajz küldésével a varosifuvar@gmail.com.

Cégnév: Városi és Társai Kft.

- +36-20/977-9984-es telefonszámon vagy
- önéletrajz küldésével a varosifuvar@gmail.com.