Nemzetközi tehergépjármű vezető

Griff Trans 2000 Kft CE  Gárdony, Magyarország 9 nov 2020

Gyakorlattal rendelkező gépjárművezetők jelentkezését várjuk!
Kizárólag hosszú távú együttműködés reményében keresünk kollégát nyerges szerelvényre, EU munkára.

Feltételek:

  • GKI kártya
  • Digitális sofőrkártya
  • PÁV II.
  • C+E kat. Jogosítvány

Juttatás:

  • Versenyképes bérezés
  • Biztos és pontos kifizetés
  • Jó munkakörülmények
  • Családias hangulat, összetartó csapat
  • Saját belföldi telephely, saját kamionszerviz
  • Folyamatosan karbantartott és modern járműpark (DAF XF)
  • Állandó szerelvénnyel (1 szerelvény +1 sofőr)
  • Nyugat-Európában történő munkavégzés

Előny az EU-s tapasztalat, de nem előfeltétel.

Cég címe: HU-2485 Gárdony-Dinnyés Ipar utca 5-7. Hrsz. 040/97

Fényképes önéletrajzot az alábbi címre kérjük: Griff Trans 2000 Kft. HU-2485 Gárdony-Dinnyés Ipar utca 5-7. Hrsz. 040/97 email:csplaura@grifftrans2000.hu tel.: +3630-268-3086

Cégnév: GRIFF TRANS 2000 KFT.