Nemzetközi tehergépjármű vezető (élőállat)

Hunland Trans CE  Bárhol 21 jún 2021

Munkádat felelősségteljesen, megbízhatóan végzed? Nemzetközi kereskedelemmel és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk nemzetközi élőállat-kereskedelmi tevékenységének folyamatos biztosításához tehergépkocsi vezető csapatunkba munkatársakat keresünk.

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

  • élőállat nemzetközi szállítás nyerges szerelvényeken

MILYEN FELTÉTELEKRE SZÁMÍTHATSZ?

  • fiatal, magas felszereltségű kamion flottával (Volvo, Scania) és fejlett technikai háttérrel dolgozunk (mobil applikáció)
  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt kínálunk
  • holland tulajdonú 700 fős cégcsoportunk a felelős állattartás iránt elkötelezett
  • munkavégzés helye: 2347 Bugyi, Ürbői út 41. (Hunland Trans Kft. telephelye)

MIT VÁRUNK TŐLED?

  • munkádat felelősségteljesen, megbízhatóan végzed
  • legalább 2 év nemzetközi szállítási tapasztalattal, C+E kategóriás vezetői engedéllyel, GKI kártyával, digitális sofőrkártyával rendelkezel
  • előny: angol nyelvtudás, emelőhátfal kezelői jogosítvány, élőállat szállításban szerzett tapasztalat

Amennyiben a fentiekből magadra ismertél, küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével a karrier@hunland.hu e-mail címre. Tel: +36 70 198 5146.

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 1 év múlva töröljük.

Cégnév: Hunland Trans Kft.

1115 összes megtekintés, 49 ma Nyomtatás