31 Júl 2019

C Tehergépjármű vezető

Gemencallvany – Közzétette Gemencallvany Halásztelek, Pest, Magyarország

Állásajánlat leírása

Tehergépjármű vezető

GEMENC-ÁLLVÁNYOZÓ Kft.

A Gemenc Állvány Cégcsoport Magyarország legnagyobb állványozással foglalkozó cégcsoportja.

Fő és egyben kizárólagos tevékenysége a biztonságos állványtechnológia kivitelezése, mint komplex szolgáltatásnyújtás megrendelői számára.

A Gemenc Állvány Cégcsoport hosszú távra keres tapasztalt, megbízható sofőrt.

Feladatok:

Állványanyag kiszállítása, valamint munkahelyekről az állványanyag beszállítása.

AMIT ELVÁRUNK TŐLED

  • C kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat
  • Országos helyismeret
  • Gépkocsi szakszerű üzemeltetése és rendszeres karbantartása
  • Felelősségtudat
  • Folyamatos kapcsolattartás az erre kijelölt személyekkel

ELŐNYT JELENT

Építőipari jártasság, Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

– versenyképes fizetés

– teljes munkaidő, bejelentett munkaviszony határozatlan idejű szerződéssel

– pontosan kifizetett fizetés

– hosszú távú munkalehetőség

– megbecsült munkavégzés

Szükséges tapasztalat: 1-2 év

Munkavégzés helye: Központ: Halásztelek, Korbuly utca 2

Változó munkahely (belföld)

Cégnév: GEMENC-ÁLLVÁNYOZÓ Kft

Jelentkezés az alábbi telefonszámokon: Dobos Ferenc: + 36 30 349 3545 Csonka Brigitta: 0670/431-10-80 valamint fényképes önéletrajz elküldésével az allas.gemenc@gmail.com mail címre.

Kategória: 7,5 tonnás teherautó. Jogosítvány: C. Salaries: 200 000 - 300 000 Ft.

Job expires in 10 nap.

Bezárás