Tehergépkocsi sofőr

Royal Pallet Kft. D jogosítvány  Pest, Magyarország 8 júl 2024

Cégünk Budapest agglomerációban működik, stabil alapokkal és kiemelkedő szakmai háttérrel. Fő tevékenységi körünk használt és új raklapok értékesítése, felvásárlása és javítása, belföldön és külföldön egyaránt. Termékpalettánkon szerepelnek még gitter boxok, raklapmagasítók. Szolgáltatásainkat a teljeskörű logisztika megoldások biztosításával egészítettük ki, annak érdekében, hogy partnereink a lehető legnagyobb elégedettséggel vehessék igénybe azokat.
A kereskedelmi szegmens bővítése és erősítése céljából keresünk új tehergépkocsi vezetőt csapatunkba az alábbiak szerint:

Feladatok
Összekészített termékek felrakodása
Felrakott termékek rögzítése
Gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése

Útdíjfizetéshez kapcsolódó eszközök szabályszerű kezelése, menetlevél/fuvarlevél vezetése

Gépjármű tisztántartása

Tehergépkocsi vezetés

Elvárások
C és E kategóriás jogosítvány
GKI kártya
Magára és környezetére igényes munkavállaló

Előnyt jelent
Faanyag/raklap kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
Raklap, boxok, magasítók ismerete

Amit kínálunk
Kiemelkedő, versenyképes fizetés
Napi telephelyről indulás és érkezés
Belföldi fuvarozás
Egy műszakos munkarend
Stabil, a raklap kereskedelem területén szerzett kiemelkedő szakmai tapasztalattal rendelkező cég által biztosított háttér
Önálló munkavégzés
Biztos pénzügyi háttér
Befogadó, segítőkész, családias munkahely

Fényképest önéletrajzot az info@royalpallet.hu e-mail címre várunk, bérigény megjelöléssel.

Érdeklődni telefonon a +36-70-604-05-58 -as telefonszámon lehet.

Cégnév: Royal Pallet Kft.

303 összes megtekintés, 3 ma Nyomtatás