Belföldi gépkocsivezető – (“C”+”E” kategória) /Éjszakás műszak/ 530.000 Ft-tól/hó 30 Ft/km bejárási költségtérítés

RuedaSilver12Kft CE jogosítvány  Üllő, Magyarország 9 jan 2024

Azonnali munkakezdéssel keresünk gépjárművezető kollégákat, terítő jellegű áruszállításra (1-3 lerakó), tandempótkocsival rendelkező, hűtős, emelőhátfalas szerelvényeinkre.
A munka része a gépjármű fel- és lerakodása, ezt a jelentkezéskor kérjük figyelembe venni.

Cégünk 10 éve működő, családias vállalkozás.

Munkavégzés helye: Üllő
Munkakezdés ideje: 00:30

Bérezés:
– 530.000,- forinttól

Egyéb juttatások (béren felül):
– bejárási költség támogatás (30 Ft/km)
– munkavédelmi kesztyű, cipő
– év végi jutalom
– tachográf kártyák folyamatos szakember általi ellenőrzése, a büntetések elkerülése végett

Az álláshoz tartozó elvárások:

– C+E típusú jogosítvány
– GKI, sofőrkártya
– türelem, rugalmasság, alkalmazkodó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– emelőhátfal vizsga (ennek megszerzésében segítünk, amennyiben valaki hosszútávra tervez)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Email címen keresztül: ruedasilver12@gmail.com

Kapcsolattartó:

Pál Dóra +36708663604

Kovácsné Bátovszki Valéria +36708663618

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Rueda Silver 12 Kft

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem hívjon a megadott telefonszámokon, vagy egy néhány soros bemutatkozó emailben kérjen visszahívást!