A Trans-Sped Kft. gépkocsivezető munkatársat keres tiszaújvárosi telephelyére.

Trans-Sped Kft. B jogosítvány  Bárhol 4 dec 2018

A Trans-Sped Logisztikai Szolgáltató Központ Kft. GÉPKOCSIVEZETŐ (Diszpécser sofőr) munkatársat keres tiszaújvárosi telephelyére.

FŐ FELADATOK:

  • Diszpécser szolgálat munkatársától kapott szállítási feladatok végrehajtása
  • Egyedi igények alapján távolsági személyszállítás
  • Esetenként futárszolgálat ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Személyszállító OKJ bizonyítvány
  • PÁV II. vagy PÁV III. igazolás
  • Tiszaújváros, és annak 50 km-es körzetének helyismerete
  • Minimum 3 év vezetési tapasztalat

AMIT KINÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

MUNKAREND:

  • megszakítás nélküli, beosztás szerinti 12 órás munkarend

MUNKASZERZŐDÉS:

  • határozatlan munkaszerződés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tiszaújváros

Cégnév: 4030 Debrecen, Vámraktár u.3.

toborzas@trans-sped.hu e-mail címen, a jelentkezés tárgyában kérjük feltüntetni: ”GÉPKOCSIVEZETŐ-Tiszaújváros”.