Alkatrész kiszállító (Budapest XV. kerület)

Unix Autó Kft B jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 2 okt 2019

Állásajánlat leírása

“Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.

ALKATRÉSZ KISZÁLLÍTÓ
(Budapest XV. kerület)

Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal?
Szeretsz vezetni és van is benne 2-3 éves tapasztalatod?
Könnyen és gyorsan megtalálod a hangot másokkal?
Pályakezdő vagy és nincs munkatapasztalatod?
Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod: Téged keresünk!

A Te feladataid

  • a megrendelt árut pontosan kiszállítsd a partnereinknek
  • alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot megrendelőinkkel
  • kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünket

Amit Neked kínálunk

  • kiemelkedő jövedelmet
  • munkabéredet évente fejlesztjük
  • fix munkaidőt: kezdés 07:00-09:00 közötti időpontokban kiszállítási körtől függően
  • havi két szombat délelőtti munkavégzést túlórában elszámolva
  • lehetőséget, amennyiben pályakezdő vagy
  • kiszámítható és elérhető prémiumot
  • teljes munkaruha szettet biztosítunk (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
  • betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk
  • jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • korszerű eszközöket a munkavégzéshez (4 évnél nem régebbi kiszállítóautó, vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • céges csapatépítő programokat

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Cégnév: Unix Autó Kft.