B kategóriás áruszállító sofőr

Chef Market Zrt. B jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 16 júl 2019

Magyarország egyik legnagyobb élelmiszer-ipari nagykereskedése,
Budapest XV. kerületi telephelyére
Gépjárművezető munkakörbe
munkavállalókat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület (Újpalota)

Feladatok:
– a kiszállítandó áruk autóra való felpakolása
– címlista szerinti árukiszállítás, terítés
– készpénzkezelés értékfelelősséggel

Juttatások:
– jó munkaközeg
– kiváló munkafeltételek
– fix bérezés (nettó 250.000 Ft/hó)

Elvárás:
– jó fizikum
– szorgalom
– rátermettség
– korai munkakezdés

Feltétel:
– erkölcsi bizonyítvány
– B kategóriás jogosítvány

Előny:
– élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat
– korábbi gépjárművezetői tapasztalat
– telephelyhez közeli lakóhely

Amennyiben képesnek érzi magát a feladat ellátására és szeretne egy jó csapatban
dolgozni, küldje meg fényképes önéletrajzát és motivációs levelét kollégánk részére a
pravitz.peter@chefmarket.hu e-mail címre.

Vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon: +36703383110