9 jan 2019

CEBelföldi árufuvarozás, C+E jogosítvány

Melindasteel – Közzétette Melindasteel Budapest, Budapest, Magyarország

Melinda Steel Kft., dinamikusan fejlődő acélkereskedelmi cég

TEHERGÉPKOCSI SOFŐRT

keres Budapesten, csepeli raktárába, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • tehergépkocsi vezetése
  • ki- és beérkező áruk kezelésében részvétel- szoros együttműködés a kereskedelmi és a beszerzői osztályok munkatársaival

Elvárások:

  • „C+E” kategóriás jogosítvány,
  • tanulási készség
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetési lehetőség.
  • Hosszútávú, biztos munkahely.
  • Kizárólag belföldi sajátáru fuvarozás
  • Kiszámítható, állandó munkaidő, (H-CS 7-16, P. 7-13:30).
  • Szükséges tanulmányok megszerzésének teljeskörű finanszírozása.
  • Egyéb béren kívüli juttatások.
  • Munkavégzéshez szükség eszközök teljeskörű biztosítása.

Szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az info@melindasteel.hu e-mail címre szíveskedjen küldeni.

Érdeklődni lehet: +36304452712

Cégnév: Melinda Steel Kft.

Kategória: 7,5 tonnás teherautó. Jogosítvány: CE.

Job expires in 22 nap.

Bezárás