C kategóriás sofőr kollégát keresünk!

Trans-Pack Logisztika kft. C jogosítvány  Alsónémedi, Magyarország 7 dec 2022

Állásajánlat leírása

Csatlakozzon hozzánk

Belföldi C kategóriás Tehergépjárművezető

pozícióba!

A Trans-Pack Logisztika Kft. 1998 óta működő, magyar magántulajdonban lévő vállalkozás.
Fő tevékenységünk a belföldi raklapos gyűjtő- és terítőszállítmányozás, valamint raktárlogisztika. Alsónémedi logisztikai központunkban és vidéki depóinkban közel 270 kollégánkkal sikeres és stabil logisztikai vállalkozás vagyunk a belföldi árufuvarozásban.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi áruterítő munka Alsónémedi úti indulással, a munka vége ugyanitt az Alsónémedi  telephelyen (napi bejárós feladat)
  • Napi munkavégzés  az AETR egyezmény betartásával.
  • Esetenként készpénz kezelés, utánvét beszedése
  • árukísérő okmányok, szállítólevelek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min 2-3 év  tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány,
  • GKI kártya ,
  • Sofőrkártya ,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ADR vizsga, emelőhátfalas vizsga előny, de később akár nálunk is megszerezhető
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet, nálunk mindig lesz feladat és kiszállítandó áru
  • korrekt bérezést
  • állandó kiszállítási területet
  • versenyképes fizetést (nettó:420000-450000 Ft.),
  • céges telefont, saját fejlesztésű sofőr applikációt
  • hozzáértő vezetőket, nálunk a vezetők is odaállnak a feladatokhoz
  • támogató csapatot, mentori programot az új gépjárművezetőknek
  • „egygazdás autórendszer”, megbízható, szervizelt gépjárműveket,
  • szabad hétvégéket és ünnepnapokat, csak hétfőtől péntekig szállítunk, nappali bejárós feladat

Érdeklődni és jelentkezni a  06706182316 telefonszámon vagy a allas@trans-pack.hu e-mail címen lehet.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Trans-Pack Logisztika kft.