Nemzetközi gépkocsivezető

KD-Sped CE jogosítvány  Győr, Magyarország 6 jún 2024

NEMZETKÖZI GÉPKOCSIVEZETŐ ÁLLÁS! 2/1, 2/60h ,1/45h  GYŐRI INDULÁS-ÉRKEZÉS! ÖSSZESZOKOTT PÁROSOK ÉS SZÓLÓ! EXPORT-IMPORT MUNKÁK! NYERGES PONYVÁS

Nemzetközi gépkocsivezető munkatársat keresünk export-import munkára,
nyerges ponyvás szerelvényekre
Összeszokott párosok és szóló gépkocsivezetők jelentkezését is várjuk!
2009 óta működő, magyar tulajdonban lévő, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó családi vállalkozás.

Amit kínálunk:
• Bt. 301.000 Ft alapbér + napidíj
• Versenyképes fizetés (nettó 550.000-850.000 Ft)
•2/1,3/1, 2/2,hetelős, két hét hosszú hétvége munkarend
•Magyar bejelentés
• Győri vagy miskolci indulás-győri érkezés.
• export – import munkák
• Hosszútávú munkalehetőség
• Nagyfülkés, állóklímás, garanciális fiatal géppark.
• Útdíj fizető készülékek az összes országra után fizetéssel.
• Céges bankkártya és üzemanyagkártya.
• Céges okostelefon.
• Felkészült, segítőkész szakmai háttér!
• Nincsen raklapcsere
• Nincsen angol

Főbb feladatok, munkák:
• Nemzetközi fuvarfeladatok lebonyolítása nyerges szerelvényekkel, vezénylés szerint!
• Rakomány megfelelő rögzítése.
• Fuvarokmányok helyes kitöltése, továbbítása okostelefonon keresztül.
• Munkaeszközök gazdaságos üzemeltetése, állapotmegóvása és tisztán tartása.
• Útvonalak betartása
• Győri indulás-győri érkezés.
• Összeszokott négykezes párosok jelentkezését is várjuk!

Az álláshoz tartozó elvárások:
• C,E kategóriás jogosítvány
• Érvényes GKI kártya
• Érvényes PÁV vizsga
• Érvényes Sofőrkártya
• AETR és 561 ismerete.
• Okostelefon használat
• Egy év nemzetközi tapasztalat
• Munkára és önmagára való igényesség!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Küldeménydarabos ADR vizsga
• Több éves tapasztalat
• Alapszintű angol vagy német nyelvtudás

Csak komoly, dolgozni akaró és tudó munkavállalók jelentkezését várjuk!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@kd-sped.com e-mail címen vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot és kollégáink visszahívják telefonon vagy bővebb felvilágosítást a +36707726508-es telefonszámon lehet kérni!

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

3153 összes megtekintés, 38 ma Nyomtatás