This job listing has expired and may no longer be relevant!
21 feb 2018

CENemzetközi gépkocsivezetőket-kollégát keresünk!

HARTAIGY – Közzétette HARTAIGY Bárhol

Állásajánlat leírása

Bővítés miatt keresünk :

1 Kollégát 80 köbös billencsre, mozgópadlós és ponyvás járművekre. Saját árut (fém hulladékot) szállítunk. Próbaidőben váltós, utána fix kocsi.

Nálunk nincs uniózás.

Minden hétvége itthon.

Személyre szabott munkatervezés.

Csepeli telephely.

Családias hangulat, korrekt körülmények és bérezés nem kilométer alapú.

Elvárásaink:

  • C / E kategóriás vezetői engedély
  • érvényes GKI
  • digitális tachográf kártya
  • nagy köbös billencses gyakorlat

Járműparkunk:

  • MB MP4 Actros,  Euro 6-os, nyergesvontatók (érvényes garanciával, max. életkor 2 év)
  • 80 köbös billencs pótkocsik
  • járműveink mindenféle automata útdíjfizető készülékekkel fel vannak szerelve

Munkarend:

  • indulás / érkezés csepeli telephelyünkről
  • heti  fordulók
  • kiszámítható munkavégzés
  • érdekegyeztetés / családias légkör

Fuvarfeladatok:

  • Magyarországról induló és érkező fuvarfeladatok végzése billencses, nyerges szerelvénnyel
  • sok ismétlődő, állandó munka
  • fő célországok: DE, FR, IT,PL, BENELUX

Bérezés:

  • 60 Euro / nap külföldi napidíj, többit személyesen
  • minden hónap 10-éig pontosan kifizetve
  • Hosszútávú, megbízható munkalehetőség
  • biztos cégháttér
  • egyéb juttatások: ebédjegy,  jutalom, megújító tanfolyam díjához hozzájárulás

Cég címe: 1211 Budapest Budafoki u.5-7.

Jelentkezés telefonon: Bordez Christian 06-20-3506532, e-mail-ben: christian.bordez@intermetal.hu

Kategória: Nyergesvontató. Jogosítvány: CE. Állás címkék: családias hangulat, hétvégék itthon, korrekt bérezés, nem km alapon, és nincs uniózás. Salaries: 400 000 - 500 000 Ft.

Most adja fel álláshirdetését! Szeptember 30-ig 20%-os kedvezménnyel!Hirdetés feladása

Bezárás