Nemzetközi gépkocsivezetőket-kollégát keresünk!

HARTAIGY CE jogosítvány  Budapest, Budapest, Magyarország 22 nov 2019

Állásajánlat leírása

Bővítés miatt keresünk :

1 Kollégát nagy köbös/78 m3 kipper járműre. Saját árut (fém hulladékot) szállítunk.

Korrekt fizetés.

Nálunk nincs uniózás.

Minden hétvége itthon.

Személyre szabott munkatervezés.

Csepeli telephely.

Családias hangulat, plusz juttatások, pl. prémium.

Elvárásaink:

  • C / E kategóriás vezetői engedély
  • érvényes GKI
  • digitális tachográf kártya
  • PÁV-III.

Járműparkunk:

  • MB MP4 Actros,  Euro 6-os, nyergesvontatók (érvényes garanciával, átl. életkor 2 – 4 év)
  • Benalu pótkocsik, 2 évesek.
  • járműveink minden automata útdíjfizető készülékekkel fel vannak szerelve

Munkarend:

  • indulás / érkezés csepeli telephelyünkről
  • heti  fordulók
  • kiszámítható munkavégzés
  • érdekegyeztetés / családias légkör

Fuvarfeladatok:

  • Magyarországról induló és érkező fuvarfeladatok végzése nyerges szerelvénnyel
  • sok ismétlődő, állandó munka
  • fő célországok: DE, IT,PL, BENELUX

Bérezés:

  • 60 Euro / nap külföldi napidíj, többit személyesen
  • minden hónap 10-éig pontosan kifizetve
  • Hosszútávú, megbízható munkalehetőség
  • biztos cégháttér
  • egyéb juttatások: prémium, megújító tanfolyam díjához hozzájárulás

Cégnév: 1211 Budapest Budafoki u.5-7.

Jelentkezés telefonon: Bordez Christian +36-20-3506532, e-mail-ben: christian.bordez@intermetal.hu