Nemzetközi Kamionsofőr

Unix Autó Kft CE  Budapest, Magyarország 30 ápr 2021

Állásajánlat leírása

Nemzetközi kamionsofőr

Az immár 30 éves Unix Autó Kft., az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon.

Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni? Jelentkezz hozzánk!

Elérhető jövedelem nettó 400.000. Ft

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, vonzó béren kívüli juttatások (dolgozói vásárlási kedvezmény, céges mobiltelefon)
  • Ingyenesen biztosítunk évszaknak megfelelő munkaruhát és védőfelszereléseket
  • Előre tervezett fix indulási és visszaérkezési idők
  • Modern, rendszeresen karbantartott, kényelmes autók
  • Stabil vállalati háttér
  • Azonnali kezdés, hosszútávú lehetőség

Feladataid lesznek:

  • Áruk szállítása Magyarország (Budapest) – Románia útvonalon, az Unix Autó raktárközpontjai között
  • A szállítandó áruk felelősségteljes kezelése
  • Három napos romániai körök teljesítése
  • Célállomáson az áru lepakolása, göngyölegkezelés
  • Négy kezes járatok

Elvárások:

  • “E” kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • Minimum 1 éves nemzetközi kamionsofőri gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság

Előny:

  • Belföldi szállítmányozási tapasztalat
  • Emelőhátfal vizsga
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezését küldje le a turcsanyi.jozsef@unixauto.hu címre.

401 összes megtekintés, 6 ma Nyomtatás