NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐR ÁLLÁS

HOYER Gaslog Hungary Kft. CE jogosítvány  Répcelak, Magyarország 2 máj 2023

HOYER Gaslog Hungary Kft. felvételt hirdet nemzetközi gépjárművezetői pozícióba, ipari gáz szállítási feladatok ellátására.

A jelentkezéseket egész Magyarország területéről várjuk,  osztrák, német viszonylatokra, TARTÁLYOS szerelvényre.

Amit kínálunk:

  • Hétfő-Péntek munkarend
  • Versenyképes bérezés
  • Modern Géppark
  • Utazás támogatása
  • Munkaruha
  • Betanítás – Vállaljuk a teljes körű betanítást, költségvállalással

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • CE nemzetközi gépjárművezetői tapasztalat (min. 1 éves)
  • Érvényes CE kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Érvényes Tachograf kártya
  • EU egészségbiztosítási kártya
  • ADR bizonyítvány

Jelentkezés a zoltan.moedlagl@hoyer-group.com e-mail címen vagy a +36 30 595 5888 telefonszámon.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: HOYER Gaslog Hungary Kft.