This job listing has expired and may no longer be relevant!

NT számos sofőr, B jogosítvány

Infinity Line kft B jogosítvány  Budapest, Magyarország 26 febr 2024

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk fő állású sofőröket személyautóra illetve 9 fős kisbuszra (nem választható, azt a gépkocsit kell vezetni amelyikre van aktuális munka). Heti fizetés, teljesítmény alapú bérezéssel.

Feladatok
-Reptéri transzfer
-Belföldi 1 napos utak
-Környező országokba szállítás (pl bécsi reptér)
-2-3 napos külföldi utak kint alvással
-Gépjármű tisztán tartása
-Pénzkezelés

Elvárások
-Társalgás szintű angol nyelvtudás
-Vezetési tapasztalat, kisbuszon vagy dobozoson is
-Terhelhetőség
-Jó kommunikációs készség
-Problémamegoldó készség

Előny
-Hasonló területen szerzett tapasztalat
-NT vizsga
-Taxis vizsga
-PÁV
-D jogsi

Változatos munka, van olyan út ahol sokat kell egybefüggően vezetni, van ahol sokat kell várakozni, ha ezekkel nem vagy jó viszonyba nem téged keresünk.

Bérezés
Nettó 2.000-2.500 ft/óra
Minimum napidíj 10.000 ft

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal emailben!
info@infinitytransfer.hu

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Infinity Line Kft.

680 összes megtekintés, 1 ma Nyomtatás