Tehergépjármű vezető

Mü-Gu Kft. CE jogosítvány  Magyarország 20 nov 2023

Állásajánlat leírása

A Mü-Gu Kft. munkatársat keres
pozícióba.

Főbb feladatok:

Fém- és elektronikai hulladék belföldi szállítása teherautóval.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C, E kat. jogosítvány
  • GKI kártya
  • PÁV II.
  • Érvényes digitális sofőrkártya
  • Konténeremelő képesítés és gyakorlat (4374-es gépcsoport)
  • Könnyű- vagy nehézgépkezelői jogosítvány és gyakorlat
  • balesetmentes vezetés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • ADR vizsga
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • versenyképes, fix bérezés
  • jogtisztán bejelentett bér
  • cafetéria
  • üzemanyag megtakarítás
  • negyedéves bónusz
  • belföldi munkavégzés
  • modern gépjárműflotta

Kizárólag e-mailben, önéletrajz küldésével a karrier@mgg-mugu.com e-mail címen.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Mü-Gu Kft.