Tehergépkocsi vezetőket keresünk! („C”+”E” kategória) /Éjszakás műszak/ Kimagasló bérezés: 430.000 Ft Fölötti!

RuedaSilver12 CE jogosítvány  Üllő, Magyarország 27 szept 2021

A Spar Magyarország Kft alvállalkozójaként, azonnali munkakezdéssel keresünk gépjárművezető kollégákat, terítő jellegű áruszállításra, tandempótkocsival rendelkező szerelvényeinkre.
A munka része a gépjármű fel- és lerakodása, ezt a jelentkezéskor kérjük figyelembe venni.

Munkavégzés helye: Üllő
Munkakezdés ideje: 00:30

Bérezés:
– teljesítményarányos
– 430.000,- forint (napi 10-11 óra munkavégzéssel, havi 22 munkanapot feltételezve)
– jelen körülmények között, a megemelkedett kiszállításra való tekintettel ez jelentősen több is lehet

Egyéb juttatások (béren felül):
– bejárási költség támogatás
– munkavédelmi kesztyű, cipő
– 6 hónap után fizetett szabadság, betegség, ünnepnap
– a nálunk töltött 1. és 3. év után fix %-os béremelés
év végi jutalom
– tachográf kártyák folyamatos szakember általi ellenőrzése, a büntetések elkerülése végett

Az álláshoz tartozó elvárások:

– C típusú jogosítvány
– GKI, sofőrkártya
– büntetlen előélet
– türelem, rugalmasság, alkalmazkodó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– emelőhátfal vizsga (ennek megszerzésében segítünk, amennyiben valaki hosszútávra tervez)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Email címen keresztül: rudasilver12@gmail.com

Kapcsolattartó: Kovácsné Bátovszki Valéria +36708663618

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Rueda Silver 12 Kft