ÁLLANDÓ VÁLTÓSOFŐR, HETI VÁLTÁSBAN, hetelős munkarendben, belföldre, konténerszállító szerelvényre

TSCL CE jogosítvány  Budapest, Magyarország 22 máj 2023

Állásajánlat leírása

A stabil hátterű TRANS-SPED CONTAINER LOGISTIC Kft.,

konténerszállító szerelvényre keres korlátozott számban

ÁLLANDÓ VÁLTÓSOFŐRÖKET

belföldi gépjárművezetői feladatokra

hetelős munkarendben, HETI VÁLTÁSSAL

(nettó 590 000 – 640 000 Ft,-)

ELVÁRÁSOK:

  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • PÁV igazolás,
  • GKI kártya,
  • Sofőrkártya,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés.

ELŐNYT JELENT:

  • ISO konténerek szállításában szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétele a felvételnek.
  • ADR igazolvány.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Folyamatos, hosszú távú munka, stabil hátterű cégnél.
  • HETELŐS munkarend.
  • Korrekt bérezés.
  • 21 nap/hó munkavégzés esetén GARANTÁLT a MINIMUM nettó 590 000 Ft-os jövedelem.
  • Fiatal, karbantartott járműpark (XL fülkés MAN, DAF)
  • Komfortos és biztonságos munkakörülmények.
  • Tapasztalt irányítás.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Legalább egy év aktív tapasztalat C+E kategóriában.

+36 30 773 7315

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Budapest