Nemzetközi viszonylatban, ömlesztett áru- siló- szállításra keresünk kollégákat!

RÉVÉSZ TRANS CE  Bárhol 20 ápr 2021

Állásajánlat leírása

Cégünk, a Révész Trans Kft. Téged keres, ha:

Kamionoztál már. Ha szeretnél kamionozni, és meg van hozzá a jogsid. Ha szereted magad új feladatokban kipróbálni. Ha tudsz csapatban dolgozni. Ha ügyesen feltalálod magad. Ha világot látnál sok keréken. Megvannak a válaszaid? Akkor olvass tovább:

Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő bérezés, pontos fizetés, biztos cégháttér;
  • Igény szerint egyedi munkarend kialakítása, akár beugrós megbízási szerződéssel;
  • Folyamatos fuvarfeladatok Magyarországra;
  • A vezetési és pihenőidők teljes mértékben tarthatóak;
  • Silós átképzést biztosítunk;
  • Teljes körű szervizháttér, telepi mosó személyzettel, garázsmesteri 24 órás kiszolgálással;
  • Új, a legkorszerűbb biztonságtechnikai eszközökkel felszerelt DAF XF- nagyfülkés vontatók
Elvárások:
  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • GKI és digitális tachográf kártya és
  • PÁV II vagy PÁV III megléte.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Telephely: Tiszaújváros és Veszprém

Fényképes önéletrajzokat az allas@reveszgroup.com e-mail címre várunk, bővebb információkat az alábbi telefonszámon kérhettek +3630 488 5017.

Cégnév: Révész Trans Kft.

20725 összes megtekintés, 14 ma Nyomtatás