Németország / Billencs / Ponyvás

Boefi CE jogosítvány  Németország 15 febr 2022

Állásajánlat leírása

  • Tisztelt Munkavállaló!

A Bö-Fi Transport und Logistik GmbH az alábbi munkakörök betöltésére keres Munkatársakat, azonnali kezdéssel

  • 4 Tengelyes-Gépkocsivezető és /  Nyergesbillencs-Gépkocsivezető. A munkavégzés helye Németország
  • Ponyvás-nyerges szerelvény

Billencs munkakör rövid leírása:

Német belföldön történö szóródóanyag szállítása, autópályaépítésekre, gyorsforgalmi útépítésekre stb.

4 Tengelyes Gépkocsivezetök elszállásolásáról cégünk gondoskodik.

Nyerges-Gépkocsivezetök a Jármüvekben pihenöznek.

Ponyvás munkakör rövid leírása:

Német belföldi árufuvarozás a Mercedes-Benz Jármügyár részére. Egy hét nappal, egy hét éjszaka. A pihenös Gépkocsivezetö szálláson tölti pihenöidejét nem a fülkében.

Àllandó egy felrakó.

Lerakó Mercedes- Benz Jármügyár (a gyáron belül akár több lerakó így többszöri ponyvázás)

Amit elvárunk:

  • Digitális sofőrkártya
  • B, C, (CE) kategóriás, érvényes Magyar Vezetőiengedély
  • Érvényes GKI kártya
  • Érvényes Magyar személyi igazolvány vagy útlevél
  • Magyar lakcím
  • Legalább 2 év útépítésen (billencsen) szerzett szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Józan életmód

Előnyök:

  • Német nyelvtudás
  • Külföldi Munkavállalóként, külföldön szerzett tapasztalat
  • MB Actros / Arocs 8×4, 8×6, 8×8 Típus ismeret
  • MB Actros Hydrodrive Típusismeret

Amit nyújtunk:

  • Rendszeres, kiszámítható bérezés
  • Szállás biztosítása
  •  2-3 hetes ciklusokban a Gépkocsivezetők utaztatása, Magyarország és Németország viszonylatban, oda-vissza
  • Bérezés órabér+napidíj (Billencs)
  • Fix alapbér + napidíj + éjszakaipótlék (Ponyvás)
  • Német bejelentés

Jelentkezéseket szakmai-fényképes önéletrajzzal, telefonszámmal az alábbi email címre kérjük, a  betölteni kívánt munkakör megjelölésével. Amennyiben Önéletrajza megfelel a fenti elvárásoknak, úgy emailban értesítjük illetve részletes tájékoztatót küldünk a munkakörök részletes leírásával

gabor.kotucz@boefi-gmbh.de

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Bö-Fi Transport und Logistik GmbH