Nemzetközi autószállító tehergépjármű vezető

Eurasia CE jogosítvány  Esztergom, Magyarország 13 jan 2023

Állásajánlat leírása

–> Téged is várunk az Eurasia Flottánál

! Nemzetközi AUTÓSZÁLLÍTÓ tehergépjármű vezető !

munkakörben

Ha szeretsz tehergépjárművet vezetni, szereted a szép autókat, mindezek mellett szívesebben töltenéd otthon a hétvégéket ahelyett, hogy úton lennél, akkor dolgozz velünk!

Amire számíthatsz:
– versenyképes havi jövedelem: akár nettó 700 000 – 1 100 000 Ft havonta
– fiatal géppark – 3-4 éves Mercedes vontatók(ACC, sávelhagyás érzékelő), korszerű LOHR felépítménnyel
– klímával, hűtővel és állóklímával felszerelt gépjárműpark
– 561/2006/EK rendelet és egyéb előírások, rendeletek szigorú betartása
– heti tervezhető körfuvarok – a hétvégék minimum 90%-ban szabadok
– célországok: Dánia, BENELUX országok, Franciaország, Olaszország, Ausztria Németország és Szlovénia
– az Egyesült Királyságba és Svájcba nem vállalunk fuvarfeladatokat
– telephelyi indulás-érkezés kiszámítható és tervezhető formában
– hosszú távú, megbízható munkalehetőség
– munkába járás támogatása
– dinamikus, vidám csapat
– munkatárs ajánlói program – ajánlott felvétele esetén bónusz jár
– vásárlási kedvezmények partnereinknél
– szakmai és nyelvi képzési lehetőségek
– támogatások: iskolakezdéskor, házasságkötéskor, gyermekszületéskor
– munkaruha

Ez lesz a feladatod:
– Nemzetközi személygépjármű szállítás

– „C” / „E”  kategóriás jogosítványod,
– PÁV II. vagy III. Igazolásod,
– GKI igazolvány,
– Digitális gépjárművezető kártyád és
– Gépjárműszállításban szerzett tapasztalatod van, de nem szükséges
– nemzetközi forgalomban tehergépjárművel min. 2 év gyakorlatod van
nyerges vagy pótos/tandem szerelvénnyel (képzési program keretében saját képzési rendszer alapján
továbbképzünk az autószállítás specialitásaira)
– angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent.

Legyél az elsők között, aki elküldi nevét és telefonszámát a hr@eurasia.hu e-mail címre, személyesen vagy
postán a 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre, üzenetben a Facebook Messengeren, vagy telefonon a
+36 33 542 930-as telefonszámon.

Kollégáink felveszik veled a kapcsolatot, és sikeres telefonos egyeztetés után személyesen is találkozhatunk!

Csatlakozz csapatunkhoz – szeretettel várunk!

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!