30 jan 2019

CTehergépkocsivezetőt keresünk!

First Cool Partner Kft. – Közzétette Firstcool Üllő, Pest, Magyarország

Dinamikusan fejlődő, élelmiszerszállítással foglalkozó, műszakilag rendezett járműparkkal rendelkező cég hosszú távra keres tapasztalt tehergépkocsi vezetőket 2 telephelyre is.

Amit kínál:

– határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel

– akár nettó 450 000 Ft havi kereseti lehetőség

– kulturált munkakörülmény

– rugalmas műszakbeosztás, napi 2-3 forduló biztosítása

– munkaruha, munavédelmi cipő

– állandóan megújuló géppark

Munkavégzés helye:

Üllő vagy Bicske

Előnyt jelent:

Üllőhöz vagy Bicskéhez közeli lakóhely

Feladat:

– a tehergépkocsi áruval való megtöltése a raktárnál és az áru lerakása a boltnál.

– az üzletek részére árukiszállítás.

– az üzletekből a göngyöleg és visszáru elszállítása a raktárba.

– az áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése.

– a menetokmányok és a tehergépkocsi átadás-átvételi jegyzőkönyv vezetése

Elvárások:

– C (E) kategóriás jogosítvány

– GKI kártya

– digitális gépjárművezetői kártya

– áruterítési tapasztalat

– járművek előírásszerű használata

Cégnév: First Cool Partner Kft.

A hírdetésre az alábbi telefonszámon várjuk a jelentkezést:+36 20/988-8338

Kategória: Hűtőkocsi. Jogosítvány: C. Salaries: 400 000 - 500 000 Ft.

Job expires in 9 nap.

Bezárás