Nemzetközi gépkocsivezető, azonnali munkakezdés

Mountain Trans CE jogosítvány  Dunaszerdahely, Nagyszombati kerület, Szlovákia 30 máj 2023

Állásajánlat leírása

Munkáltató:

Mountain Trans AS

Dunajiska Streda

Szlovákia 92901

Megbízható kamionsofőröket keresünk hosszú távra! Angol / német nyelvtudás elöny, de nem feltétel!

Amit kínálunk:

  • Nettó 600 Euro heti fizetés.
  • Saját, Mann vagy DAF márkáju kamion, tágas fülkével.
  • A munkakezdés egy hazautazás vagy nyaralás után, mindig a kufsteini telephelyen történik. Itt lehetöség van a személyautók illetve kamionok parkolásására, illetve tankolásra, mosásra és ingyenes fürdöszoba használatára.
  • 50 Euro / egy teljes tank üzemanyag támogatás a hazautazásra, (havonta egyszer).

Követelmények: C1E, CE – kategóriás jogosítvány, minimum 1 év tapasztalat.

Munkakörülmények: Szlovákiai bejelentés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, jelentkezzen bátran!

E-mail-ben: bernadett.buri@bjt.at

vagy telefonon: 0043 5372 64371 21

Kapcsolattartó: Buri Bernadett.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!