Tehergépkocsi-vezető “C” kategóriával – Zalaszentiván

Rudi Transport Kft. C jogosítvány  Zalaszentiván, Magyarország 3 nov 2021

Zalaszentivánra keresünk áruterítő tehergépkocsi-vezetőket hűtött áru fuvarozására, napi bejárással, azonnali kezdéssel.

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • Hűtött élelmiszer szállítás,
  • Az áru fel- és lerakodása,
  • Dokumentáció-, visszáru-, göngyöleg kezelés, Szállítólevelek és számlák kezelése,
  • Pontos és körültekintő elszámolás a túrák végén,
  • A gépjármű tisztán tartása kívül és belül egyaránt

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány,
  • Érvényes GKI igazolvány,
  • Digitális tachográf kártya,
  • Fuvarozásban szerzett gyakorlat,
  • Pontos, megbízható, rugalmas munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés,
  • Versenyképes fizetés,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalatnál.

Érdeklődni, jelentkezni lehet:+36 30 343 8273

Önéletrajzokat a karrier@ruditrans.hu címre várjuk! Kérjük az e-mail tárgyának a Zalaszentiván szót megadni!

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Cégnév: Rudi Transport Kft.