Nemzetközi gépkocsivezető – Kocsigazda rendszer

Interoil Trans Kft DE  Cegléd, Magyarország 17 nov 2020

Családi vállalkozásként működő, nemzetközi szállítmányozást végző cégünk alkalmazásába gépjármű vezető kollégákat keresünk folyamatosan bővülő szállítási feladataink ellátásához, azonnali kezdéssel.

📌 Feladatok:
• Áruszállítás megadott útvonalon.
• A szállítandó áruk felelősségteljes kezelése.
• Körültekintő gépjárműkezelés.

  • Kocsigazda rendszer

📌 Amit kínálunk:
• Fizetés nettó 500.000-600.000 Ft
• Magyarországról induló és Magyarországra érkező fuvarok.
• Családbarát munkaidőhetelős, minden héten de legkésőbb minden második héten garantált hazaérkezés.
• Folyamatos fuvarszervezés, nem szükséges heteket várni Európában.
• Hosszú távú teljes munkaidős szerződés, határozatlan időre, stabil magyar vállalati háttér.
• Modern, jól karbantartott gépjárműflotta.
• ADR bizonyítvány előny, de nem feltétel, ugyanakkor plusz juttatást jelent.

📌 Elvárások:
• “E” kategóriás jogosítvány digitális sofőrkártyával.
• Fuvarozásban szerzett tapasztalat.
• Igényes, megbízható munkavégzés.

Jelentkezés az alábbi email címen vagy telefonszámon lehetséges:
karoly.janos@elastic91.hu,

+36 (53) 500-430

Cégnév: Interoil Trans Kft