This job listing has expired and may no longer be relevant!

Nemzetközi gépkocsivezetőt keresünk

Fluckinger CE jogosítvány  Bárhol 16 szept 2022

Állásajánlat leírása

Amit ajánlunk:

  • Az utazási és indulási helyen foglalunk és fizetünk neked egy éjszakát (reggelivel)
  • Egy napos tréning programot, hogy jobban megismerhesd a céget és a speciális elvárásokat
  • A feladatok és felszerelések átfogó ismertetését
  • Kollégák bemutatását
  • Kellemes munkakörnyezetet, modern és tiszta flottát

Amit elvárunk:

  • Legalább 1 éves nemzetközi C+E tapasztalatot
  • Német és angol nyelv alapfokú ismeretét
  • Megbízhatóság, elkötelezettség és érdeklődés a hosszú távú együttműködés iránt
  • Útlevél, C+E jogosítvány, gépjárművezetői kártya

Fizetés és munkarend:

  • Minimum 110 € napidíj
  • Munkarendek: 3/1 és 4/1

Bónuszok:

  • Utazási hozzájárulás
  • Karácsonyi bónusz
  • Nyaralási bónusz
  • Ingyenes tréninglehetőségek
  • Ajánlási bónusz 700 €, ha a beajánlottad legalább 6 hónapig dolgozik a cégnél

Jelentkezni az alábbi linken lehet: https://www.fluckinger.com/jobs/

Cégnév: Fluckinger Transport

7091 összes megtekintés, 3 ma Nyomtatás